0258 EDITED_167

CeriX Grand Opening af HOUSE of LeClaire

Torsdag den 27. oktober holdte vi Grand Opening for Europas største Beauty House – House of LeClaire.

Aftenen bød bl.a. på indvielsestale af Rie og Kjenneth LeClaire, skønhed og beautytrends af ambassadører Julie Zangenberg og Søren Hedegaard, live performance af Ericka Jane, live filler-behandlinger, eksklusive gaver og ikke mindst gode nips og lækre cocktails.

Se alle de mindeværdige øjeblikke fra vores store åbningsreception af House of LeClaire i videoen og galleriet nedenfor.

Velkommen til House of LeClaire.

 

Følg CeriX
Følg CeriX på Instagram
Hos CeriX får du +10 års ekspertise og erfarne behandlere, så du kan føle dig tryg i hver eneste behandling.
Book din konsultation via link i bio.
Styrk hudens naturlige struktur, uden at ændre dit naturlige udtryk

Polynukleotider med lakseDNA er en biostimulerende behandling, der hjælper huden med at genvinde sin styrke indefra: 

Reducer fine linjer
Forbedrer fugtbalancen
Genskaber elasticitet og glød

En naturlig måde at skrue tiden tilbage, uden at ændre dit udtryk.

Book en gratis konsultation i én af vores klinikker og få en personlig plan tilpasset din hud.
Et lille kig i goodiebagsene fra Vi Elsker Serier Prisen 2026.

CeriX var stolt sponsor af årets event, og vi er glade for at have bidraget med produkter til deltagerne. 
Vi håber, at vores produkter kan være med til at skabe lidt ekstra velvære og forkælelse derhjemme.
Det var en fornøjelse at være en del af en aften dedikeret til de serier, skuespillere og kreative kræfter, der skaber store tv-oplevelser. 

CeriX var sponsor til Vi Elsker Serier Prisen 2026 i år 🎬 
- og vi er glade for at have været med til at gøre aftenen lidt ekstra speciel.

Tak til @vielskerserier for et flot arrangement og stort tillykke til alle de dygtige danske kunstnere, både nominerede og vindere ✨